آیین دانش‌آموختگی دانشجویان پرستاری و مامایی ورودی 1398/ گزارش تصویری

31 خرداد 1402

آئین دانش‌آموختگی دانشجویان پرستاری و مامایی ورودی 1398 با همکاری مدیریت امور فرهنگی و فوق‌برنامه معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، دانشکده پرستاری و مامایی و نمایندگان دانشجویان دانش‌آموخته و با استقرار میز یادبودی جهت شادروان ساسان حسین پور دانشجوی رشته پرستاری ورودی 98 و با حضور پرشور دانشجویان و خانواده های ایشان، اساتید دانشکده پرستاری و مامایی و سایر کارشناسان در تاریخ 1402/03/31 ساعت 19:30 در سالن آمفی تئاتر دانشگاه برگزار گردید.
در ابتدا پس از قرائت فاتحه نثار دانشجویان جانباخته دانشگاه و شادروان ساسان حسین پور، دکتر فرحناز کمالی رئیس دانشکده پرستاری و مامایی، ضمن تبریک دانش‌آموختگی دانشجویان رشته‌های پرستاری و مامایی، به ارائه نکاتی پیرامون رسالت خطیر دانشجویان پس از دانش‌آموختگی اشاره نمودند و رمز موفقیت دانشجویان پس از فراغت از تحصیل در هر مقطع آموزشی را اخلاق حرفه‌ای در بستر بالین و محیط شغلی برشمردند.
در ادامه، پس از پخش کلیپ خاطرانه دانشجویی رشته‌های پرستاری و مامایی، گروه دف‌نوازی و موسیقی وابسته به دانشگاه خلیج‌فارس بوشهر با اجرای زیبای هم‌نوازی خود موردتقدیر حضار قرار گرفتند. سپس هنرمندان طنزپرداز صدا و سیمای استان به اجرای نمایش طنز خود پرداختند.
آئین دانش‌آموختگی،با قرائت سوگندنامه و اهداء لوح فارغ التحصیلی جهت دانشجویان هر دو گروه و تقویم لوح تقدیر و هدایا جهت نفرات اوّل تا سوّم هر رشته و تقدیر و سپاسگزاری از تلاش های نمایندگان در طول دوره تحصیل به پایان رسید./

کلمات کلیدی:
معاونت.دانشجویی.فرهنگی     دانشکده.پرستاری.مامایی     جشن.دانش.آموختگی.     ورودی.98    

تاریخ بروز رسانی:   4 تير 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >