پیام تبریک شورای هماهنگی و سیاستگذاری پرستاری استان به مناسبت هفته و روز پرستار

27 آذر 1399

به نام خدا

به نظر من همه مردم و همه کسانی که به سرنوشت بیماران و به سلامت کشور اهمیت می دهند بایستی به قشر پرستار توجه و محبت  و اهمیت نشان دهند. چه مسئولان کشور چه آحاد مردم. فرهنگ جامعه باید اهمیت کار پرستار و دشواری آن را بشناسد.

(مقام معظم رهبری مدظله)

امسال در حالی به استقبال روز پرستار می رویم که با وجود پاندمی کرونا شرایط سختی بر سیستم بهداشت درمان و بالاخص پرستاری کشور حاکم است. به نوعی که در چند ماه گذشته عزیزان پرستار زیادی را از دست داده ایم که الان دیگر در بین ما نیستند و به روح پاکشان درود می فرستیم. اما ذکر این نکته ضروری است که همکاران پرستاری با توجه به تعهد حر فه ای که داشتند و دارند لحظه ای از خدمت رسانی به مددجویان غفلت نکرده به گونه ای که هستند کسانی که در حال حاضر هم در بستر در حال جنگیدن با بیماری کرونا بوده  که برای همگی آنها آرزوی صحت و سلامت داریم.

از این فرصت استفاده کرده و در خجسته زاد روزمیلاد حضرت زینب کبری(س)، روز پرستار را به همکاران محترم کادر پرستاری، اعضا محترم هیات مدیره های نظام پرستاری شهرستان ها، همکاران گرامی بازنشسته، اساتید و دانشجویان عزیز این رشته که با هنری بی نظیر و تخصصی بی همتا با تلفیق علم، هنر و عشق و با وزش نسیم محبت و جاری نمودن زلال امیدواری با امتزاج مراقبت جسم و مراقبت روح، باعث روشن نگه داشتن چراغ حیات بیمار و درخشان نمودن خورشید ایمان و اعتقادش به زنئگی شده اند تبریک گفته و امیدواریم با تآسی از سیره حضرت زینب کبری(س) بزرگ پرستار عاطفه، عفت و انسانیت در تمامی مراحل زندگی موفق و موید باشند.

 

دکتر محمد رضا یزدانخواه فرد

سرپرست دانشکده پرستاری و مامایی بوشهر

ابراهیم ابراهیمی

رئیس هیات مدیره نظام پرستاری بوشهر و شهرستان های تابعه

عبدالرسول عباسی

مدیر پرستاری دانشگاه


کلمات کلیدی:
پیام.تبریک     روز.پرستار     شورای.هماهنگی.و.سیاستگذاری.پرستاری.بوشهر    

تاریخ بروز رسانی:   27 آذر 1399

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >