پیام ریاست

1398/6/30 0:0

 

بنام خدا

پرستاران و ماماها از بزرگترین گروه‌های نظام سلامت هستند که مسئولیت سنگین حفظ و  بهبود سلامت مردم را برعهده دارند. شواهد گویای این مهم است که این گروه‌ها، تبحر و تخصص لازم برای تقویت افراد، خانواده‌ها و جوامع، جهت دستیابی به نتایج بهتر سلامتی را دارا می‌باشند. آنان با اتکا به ارزش‌هایی چون: نوع دوستی، همدلی، مسئولیت پذیری، وجدان کاری، رازداری، پایبندی به تعهدات حرفه ای، حفظ کرامت انسانی و ...، تصمیم گیری و فعالیت می‌کنند و با ایفای نقش در حفظ حیات انسان‌ها و نجات جان آنان، موجب احیاء تمام انسان‌ها می‌گردند(به استناد آیه 32 سوره مبارکه مائده).

دانشکده پرستاری و مامایی به عنوان اولین واحد آموزش عالی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر است که در راستای ارتقا سطح سلامت افراد جامعه و فراهم‌سازی خدمات با کیفیت بالا سال‌های طولانی در امر پذیرش و تربیت نیروهای متخصص رشته‌های پرستاری و مامایی نقش موثری داشته و افتخار دارد به عنوان یکی از موثرترین دانشکده‌ها، با تکیه برپتانسیل دانشجویان ساعی "به عنوان مهمترین محصول مراکز آموزش عالی"، دانش آموختگان کارآمد و ارزش مدار این رشته‌ها را برای ایفای نقش‌های مراقبتی،  آموزشی، پژوهشی، مدیریتی، در سطوح مختلف تربیت نماید. کانون توجه دانشکده در حال حاضر، ارتقای کیفیت آموزش بالینی، به ویژه در مقطع کارشناسی، و حفظ کیفیت دوره‌های تحصیلات تکمیلی است.

حفظ شان و کرامت نیروی انسانی از وظایف اصلی مسئولان دانشکده محسوب می‌شود. در مقابل، مسئولیت پذیری و پاسخگویی متناسب با اختیارات از جانب کلیه همکاران، زمینه ساز همکاری نزدیک و صمیمانه اساتید محترم و کارکنان گرامی واحدهای مختلف در دستیابی موسسه به اهداف راهبردی است. امید است بتوان با تداوم برنامه‌های عدالت محور، ارتقاء کیفیت آموزش و پژوهش ، توسعه همدلی و همزبانی در محیطی فرحبخش ، پایبندی به تعهدات، ایجاد جوی ایده پرور توام با مشارکت جمعی و توجه به اهداف راهبردی دانشگاه، مسیر حرکت دانشکده به سوی تعالی را هموار کرد.

اینجانب خداوند متعال را شکر گزارم؛ چرا که توفیق خدمت در دانشکده‌ای را برعهده دارم که ضمن برخورداری از سابقه‌ای طولانی و غنی در حوزه آموزش علوم پزشکی در کشور، همواره خود را مقید به طی مسیر رشد و تعالی دانسته و تلاش می‌نماید تا با برنامه‌های نوین عرصه آموزش عالی سلامت، همراه گردد.

 


سرپرست دانشکده

 


تاریخ بروز رسانی:   8 فروردين 1401

تعداد بازدید:   ۱

 


چاپ
< >