رسالت

1398/1/16 0:0
رسالت دانشکده پرستاری و مامایی...

 

رسالت دانشکده :

رسالت دانشكده پرستاري و مامائي بوشهر اين است كه به تربيت نيروي انساني در رشته هاي پرستاري و مامائي در مقاطع كارشناسي و کارشناسی ارشد پرداخته تا بتوانند با شناخت و برخورد مناسب با مشكلات بهداشتي درماني و ارائه بهترين خدمات پرستاري و مامائي به جامعه خود خدمت نمايند. اين دانشكده با بكارگيري اعضاء هيئت علمي پرستاري ، مامائي ، باليني و علوم پايه و همچنين كارشناسان پرستاري و مامائي مي كوشد با فراهم نمودن زمينه هاي مناسب پژوهشي ـ آموزشي موجب ارتقاء سطح علمي فراگيران گردد.

اين دانشكده سعي دارد تا حدامكان فاصله بين آموزش نظري و باليني را با رفع موانع موجود ، و از طريق ايجاد حس اعتماد به نفس و شكوفائي استعداد دانشجويان در امر تحصيل علم و كاربرد يافته هاي علمي در بالين بيمار كاهش دهد و همچنين از طريق همكاري با مركز توسعه آموزش پزشكي و استفاده از روشهاي مناسب ، اطلاعات علمي جديد را به پرستارارن ، ماماها و حرف وابسته آموزش دهد .

ما تلاش مي كنيم با ايجاد فرصتهاي مناسب بمنظور تبادل اطلاعات علمي جديد موجب ارتقاء دانش و آگاهي اعضاء هيئت علمي و كارشناسان ، كاركنان و دانشجويان گرديم .

ما بر اين باور هستيم كه آموزشهاي صحيح و مستمر موجب افزايش آگاهي و اصلاح نگرشها در اقشار مختلف جامعه شده كه خود منجر به بقاء سلامت جامعه مي شود . ما وظيفه خود مي دانيم با فراهم نمودن زمينه مشاركت كاركنان و ايجاد فرصت هاي مناسب شغلي موجب افزايش انگيزه و اثر بخشي آنان شويم . 

 

 

کلمات کلیدی:
دانشکده     پرستاری     رسالت     مامایی        

تاریخ بروز رسانی:   12 آبان 1398

تعداد بازدید:   ۲

 


چاپ
< >