پیام ریاست

1398/6/30 0:0

 

دانشگاهها و مراکز آموزش عالی در راستای اعتلای علمی و فرهنگی جوامع بشری و ارضای عطش کمال طلبی و میل فطری انسان به کشف حقایق و شناخت عالم هستی، نقش ویژه و برجسته ‏ای را ایفاء می‏نمایند. گام برداشتن در این راه و کسب علم و معرفت بر عهده همه ابناء بشر بوده و برمبنای اعتقادات اسلامی مسئولیتی مضاعف را متوجه ما می‏ سازد، چرا که رسول مکرم اسلام حضرت محمد (ص) طلب علم را بر هر مسلمانی فریضه و تعلیم و نشر آن را زکات علم دانسته است. بر اساس همین آموزه‏ ها و باورها است که ما رسالت آموزشی، پژوهشی و پرورشی خود را جهانی و فرامرزی می‏دانیم، و البته ایفای این رسالت را به سهم خود، دنبال می‏ نمائیم.

برخورداری از محیط طبیعی مطبوع و آرام، وجود نیروهای جوان و پرانگیزه، موجب تقویت ارتباط بین اعضاء هیئت علمی و دانشجویان براساس احترام متقابل و کسب تجربه‏ های ویژه از زندگی جمعی گردیده و برای دانشجویان امکان کسب مهارت برای پذیرش مسئولیتهای اجتماعی را نیز علاوه بر آموزشهای دانشگاهی میسر ساخته است.

به تمامی اعضاء هیئت علمی، دانشجویان و کارکنانی که این دانشکده را برای تحصیل و فعالیت علمی و اشتغال خود انتخاب نموده و به جمع ما می‏ پیوندند خوش ‏آمد گفته، امیدوارم بیش از پیش بتوانیم شرایط مناسب در خور یک محیط نمونه آموزشی و پژوهشی را فراهم نمائیم.

 

دکتر شهناز پولادی

سرپرست دانشکده

 


تاریخ بروز رسانی:   12 آبان 1398

تعداد بازدید:   ۴

 


چاپ | ارسال به ايميل
< >